Cumartesi, Aralık 10, 2005

hop ne var ordağğ*

kız kıza eğlenmenin dayanılmaz cazibesi.
 1. 3 kız varsa kesin küslük çıkar.yaş kaç olursa olsun :)bu yüzden siz en yakın kankanızla olun.
 2. kadıköy'deki mango outlet 'e gidip her türk kadını gibi 3 katta aslanlar gibi çarpışın.
 3. asla ,Teoman'ı dinleme gitmeyin çünkü 3 kat sadece hemcinslerinizi görmek cumartesi gecesi için pek içaçıcı olmayabilir.
 4. polonozköy'de Polina'ya gidilicek.yağmur yağarken şömine karşısında polina nın pastaları ve kahvelerinden tatmak.(istanbul'un en güzel pastaları orda bence).
 5. kız kıza sadece 2 saat bi ayakkabı üzerine konuşmak..diğer 2 saatte saçlarımın uçları kırılıyooo mevzusunu tartışmak.ve bundan deliler gibi zevk almak.
 6. fb stadında maç izleyip:''fenerbahçe manyağıyız,psikopatın allahıyız''tezahuratına kankanla omuz omuza eşlik etmek..(bi ara kendinizden soğuyosunuz ama sonra sinerjiden bünye alışıyo:)
 7. gecenin bi yarısı bambi'den kaşarlı dürüm yemek.
 8. Nevizade'de salaş salaş salınmak.
 9. Sonbaharda şarap etkinliklerini arttırmak.ve hafif çakır keyif...yaa nereye gidicez muhabbetine girmek.
 10. Limonlu bahçede limonlu frozen içmek.ve dedikodu tabii
 11. Mısır çarşısında kaybolmak,sahte çantaları incelemek
 12. Son ses Vega dinlemek.
 13. Leb-i Derya'da Absolut'la havaya girip,''ya aslında ben onu çok seviyodum''diyip manzaraya karşı serzenişlere girişmek.
 14. Bozcaada'ya gidip,3 günde tüm koyları bitirip,hadi Assos'a geçelim girişimleri.
 15. Nişantaşı'nda bi cafe ye oturup.aslında 17 yaşında olup 35 göstermeye çalışan kızları izleyip dedikodu yapmak.1.50 boyunda olup ,Deniz Akkaya edasıyla önümüzden geçen kızlara gülüp,özgüvenlerini taktirle karşılamak
 16. Evlenen kız arkadaşlarınızın psikolojik savaşlarına sakın aldanmayın.çünkü her türk kadını gibi oda evlendiği için kendini 1-0 önde görüyor sizin karşınızda.bi kere şöyle bi olay gelişti.hamile olan bi arkadaşım beni aradı''aaa napıyosun..geçen gün sezin'i gördüm bi mağazada,hamile olduğumu söyledim.nasıl şişti ,bozuldu anlatamam.''.Sezin'de hayatı mükemmel olan,evlenmek dışında idealleri olan,hedefleri olan ,ayrıca bf i olan bi kız.neden seni kıskanıcak.100 kilo olucaksın.kocan boynuzluycak diyemi kıskanıcak seni:).......ya ben bu hemcinslerimden çok korkuyorum ya:).Bu yüzden evlenen evlensin.siz matrak bi adam bulana kadar hayatı yaşayın.aşk ı ihmal etmiyerek.
 17. Moda'da Kemal'de oturup bahar pastanesinden aldığınız kepekli poğaçaları hüpletmek.Ve tabii ki tüm haftanın kritiğini yapmak.
 18. Topshop'dan hiç giymiyceğiniz kıyafet almak ve kankanızın bunu onaylaması
 19. Lenny Kravitz,neden USA de yaşıyo diye ağlanmak.
 20. Yaza yaklaşırken taaaa nisan ayından itibaren içimizde çöken üçgen bikini sendromunu zayıflıyarak atlatma girişimleri
 21. Balans'da,Çilekeş'i dinlemek...batı berlinnnnnnnn çilekeşşşşşşşşş.
 22. Saray'ın tavuklu pilavı,Zeynel'in kazandibi...kız kıza ölümüne yemek.
 23. Nupera ve Nubuz da ,cool olucam,soğuk olucam,trip insanı olucam,ben tarzım,ben bohem burjuvayım misyonunu üzerinde taşımaya çalışıp,2 kadeh içtikten sonra tarkan'la göbek atan tiplere uzaktan gülmek.hatta yarılmak.
 24. bi dönem beyaz taklidi yapan,sonra cem yılmaz taklidi yapmaya çalışan,geçen sene ata demirer taklidi yapan ..ve şimdilerde Şahan taklidi yapma çabasında olan antiyaratıcı türk erkeği,bunuda eline yüzüne bulaştırdı.resmen bi ortamda şahan gibi konuşmaya çalışan insanlar görmek çok komik.bi an durup ''ben darıca hayvanat bahçesinemi geldim''diyosun.Bu tür canılara ne yapıcaz kızlar olarak:direk kaçıcazzzzzzz.sloganda şu:''evlerden uzakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk''.
 25. Ara sıra kankanızla Sosyal kelebek olun.akm ,sadece önünde manita beklemek için dikilmemiş şehrin göbeğine dimi:)hatta kelebek olayını abartıp.entel olun.bunun için en önemli şart..elinizde bi kültür sanat dergisi tünelde bi cafe de yalnız oturup,dergiyi okumak.:)
 26. etrafınızdakileri uzaklaştırmak için abuk bi konu seçin...reenkarnasyon.!çok etkili bi sheltox:)
 27. bi dönem takı tasarım kursuna gidip,ordan nişantaşında yoga kursuna katılıp,ordan italyan mutfağı kursuna katılıp,ordan seramik kursuna geçen ,sonrada reiki'de karar kılan,tango cumu olsam diyen ama dur fransız kültür merkezinde fransızca öğreniyim diyip birinci kurdan sonra uğramayan ..ama her nedense hepsini yarım bırakan ve hepsine hakim olduğunu sanan sosyal kelebek 2 dosyamızı açıyoruz: öpüldünüz!kankanızla gülmek için başka bi neden..
 28. kız kıza Küçük İskender,Kanat Atkaya ve Haşmet Babaoğlu okumak.
 29. oje,dipboya,ütü,msn,parfüm,sms,mms,teoman,timeout,hillside su otel,ipod,captain black,martini bianco,saç tokası,bodyshop,taxim,fön,mail