Salı, Mayıs 04, 2010

Ebemle felekten bir gün!


ebem.blögspot.kom la sonunda buluştuk * ayy aynı blogunda ki gibi içten ve samimi bi insan * ay nasıl sevdik birbirimizi hemen kaynaşıp muhabbetler ettik- çok çılgın bir bloggır partisiydi bu * çılgınlar gibi tanıştık *çılgın tanışma tabiriyle bu blog buluşması vesilesiylen tanıştım * bu blog buluşmasının bir klasiği olan foto çektirme ve bloğa koyma olayını da yaptık ve böylece bu çılgın fotoytu belge niteliğinde koydum* ne kadar çılgın olduğumuz ve kaynaştığımız belli değil mi?
Ebem ayni ebem gibiydi!
ve her blog buuluşması klasiği olan'' 40 yıldır birbirimizi tanıyormuşcasına muhabbete daldık ,saatler nasıl geçti anlamadık ,en kısa zamanda buluşmak üzere ayrıldık ''ritüeline de uymak istedik ! Ebem de bana katıldı * o da bloğuna koyacak buluşmamızın ispatı bu fotoyu!keşke daha önce tanısaydım ebemi!!!
*
*
*
efenim şimdi sizden bu tür buluşmalardan nasıl uzak kalacağınızı anlatacağım *2005den bu yana bu buluşma mevzularından uzak kalabilmiş biri olarak sizi de kurtarmak istiyirem

Efenim bunların ele başları vardır ;sevecen ve cana yakın portrelerle en kötü anınızda ve en iyi anlarınızda sizi maille boğarlar * inboxınızda hep mailleri olur! siz daha post atmadan o comment ve maili döşemiştir bile *
Bu maillere asla cevap vermeyeniz efenim,
ve ya bi tanesine verip bir tanesine vermeyin ,manyak oluyolar öyle!hihahia
Ama bu insanlar sadece size mail yazıyor sanmayın * aynı anda herkese yazdıklarını unutmayın !çünkü;çok sevilme ve beğenilme en iyi olma bulaşıcı ve kronik bi hastalık!
Ben herkese aynı samimiyette olan tiplerden tırsarım abi*benim için özeller vardır * her anlamda!
Bi insan herkesle iyi olamaz ,herkesin sevdiği insandan uzak dururum abi ben !
Malum böyle bi kadınla 8 ay yanyana çalıştım,Polyannanın sağ şeyinden düşmüşdü *
Çok gülen karılardan uzak durun ; herşey süper,ben Dalaylamayım, hayat süper ve becerikliyim ki tiplerden direk arazi!
Herneyse bu maillerden çakın kurtarın kendinizi.
hani bi de sormuyolar sen acaba beni görmek istiyor musun diye.
hani banko onu sevmek zorunda ve görüşmek zorundayım .
o kadar emin yani ablam*
Şahsen ben kurtardım maillerinden,darısı başınıza!
amen!